Breezes Beach Club & Spa Zanzibar *****

ZANZIBAR, TANZANIA
 

Hotel położony jest na wschodnim wybrzeżu wyspy przy pięknej,  piaszczystej plaży, uznanej przez prestiżowe pismo podróżnicze Conde Nast Traveller za jedną najlepszych 30 plaż na świecie. Hotel oferuje 70 pokoi gustownie zaprojektowanych w niezobowiązującym, zanzibarskim stylu, z użyciem lokalnych materiałów, dodatków oraz  drewnianych mebli. Odległość od lotniska w Stone Town wynosi ok. 1 h drogi samochodem.

Pokój standard (10 szt): położone na parterze, położone najdalej od plaży, z widokiem na ogród, Wyposażenie: klimatyzacja, lodówka, łazienka, suszarka do włosów, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, taras.
 
Pokój deluxe (40 szt.): położone bliżej plaży niż pokoje standard, wyposażenie tak jak pokoje standard.
Suity (20 szt.):  większe niż pokoje standard, większa łazienka i balkon z leżakami,  dodatkowo posiadają garderobę, położone są na pierwszym piętrze; wyposażenie tak jak pokoje standard.

Do dyspozycji: 3 restauracje, 3 bary, basen, sala telewizyjna, sklepiki, telefon i faks dostępny w recepcji, wieczorne występy, wymiana walut,  SPA.

Sport i rekreacja: centrum fitness, kort tenisowy, joga, siatkówka na plaży, centrum sportów wodnych: windsurfing, kite surfing, kajaki, sprzęt do snorkelingu, kajaki, łódki, rowery wodne, centrum nurkowe PADI, połowy dalekomorskie.
 
 
 
Tanzania-Zanzibar hotel Breezes Beach Club and Spa