Atlantis The Palm *****
DUBAJ
 
Jeden z najsłynniejszych hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, położony jest na sztucznej wyspie  Palmie Jumeirach, połączonej z częścią lądową mostem.  Hotel oferuje bogatą gamę atrakcji zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi, takich jak pływanie z delfinami, zabawę w największym w Emiratach parku wodnym, podziwianie podwodnego świata zarówno nurkując z akwalungiem, jak i przez panoramiczne szyby restauracji.  Hotel posiada ok. 1500 pokoi w zróżnicowanym standardzie od podstawowych deluxe, po Imperial Club. Transfer z lotniska ok. 1 godz.  
 
Pokoje Deluxe: położone od pierwszego do piątego piętra budynku Royal Tower , z widokiem na Palmę Jumeirach. Pokoje posiadają balkon francuski. Wyposażenie: klimatyzacja, TV-sat, telefon, mini-bar, sejf, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, serwis do kawy i herbaty, internet . 
 
Pokoje Atlantis: położone na wyższych piętrach budynku Royal Tower , z widokiem na Palmę Jumeirach. Pokoje posiadają balkon francuski. Wyposażenie: jak w pokojach deluxe.
 
Pokoje Imperial Club: położone od jedenastego do piętnastego piętra budynku Eastl Tower , z widokiem na Palmę Jumeirach. Goście tej kategorii mogą korzystać z serwisu vip lounge (oddzielny check-in, śniadanie kontynentalne, przekąski w ciągu dnia, napoje bezalkoholowe, biblioteka, prasa). Wyposażenie: jak w pokojach deluxe.

Do dyspozycji: kilkanaście barów i restauracji, 2 baseny, SPA, centrum fitness,  butiki, klub nocny,  centrum nurkowe, kluby dla dzieci i młodzieży, park wodny.

Sporty:  tenis ziemny, nurkowanie, snorkeling.

Rezerwacja i szczegołowe informacje : 22 633-77-79
Emiraty Arabskie hotel Atlantis at the Palm, Dubaj