Jumeirah Beach *****lux
EMIRATY ARABSKIE, DUBAJ
 
Jumeirach Beach słynie z niezwykle charakterystycznego kształtu budowli w formie morskiej fali, był pierwszym oddanym kompleksem z bogatej sieci hoteli Jumeirah, otwartym w 1997 roku. Hotel położony jest w dzielnicy Jumeirah, w pobliżu najsłynniejszego w Emiratach hotelu Burj Al. Arab. Do kompleksu należy Wild Wadi – obecnie drugi co do wielkości park wodny w Emiratach, z którego goście hotelu korzystają bez opłat dodatkowych. Inspiracją dla architektów wnętrz były cztery żywioły: woda, ogień, ziemia i powietrze, z których czerpali  pomysły na ciekawe i zaskakujące rozwiązania.   Hotel posiada 598 pokoi na położonych na 26 piętrach oraz 19 willi w zróżnicowanym standardzie od podstawowych Deluxe, po Royal Suite. Transfer z lotniska ok. 30 min.  

Pokoje Deluxe: położone z widokiem na zatokę, pow. 50m2, posiada część wypoczynkową. Wyposażenie: klimatyzacja, TV-sat, mini-bar, telefon, mini-bar, sejf, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, serwis do kawy i herbaty.
 
Pokoje Deluxe Balcony: pow. 50m2, pokoje wyposażone jak deluxe, dodatkowo balkon oraz wanna w łazience.

Pokoje Ocen Club Executive:
pow. 50m2, pokoje wyposażone jak deluxe balcony, dodatkowo serwis Club Executive Lounge.
 
Pokoje Ocen Junior Suite: pow. 105m2, pokoje posiadają przestronną część wypoczynkową, taras słoneczny.
Wyposażenie jak deluxe balcony, dodatkowo serwis Club Executive Lounge.

Do dyspozycji: kilkanaście barów i restauracji, centrum konferencyjne, sklepy, 5 basenów, park wodny Wild Wadi, sala gimnastyczna i fitness, sauny, łaźnie parowe, jaccuzzi, masaże, klub dal dzieci (2-12 lat).
Sporty:  tenis ziemny, squash, nurkowanie (centrum PADI 5*), połowy, narty wodne, kajaki, wake boarding, banana boating.

Rezerwacja i szczegółowe informacje: 22 633-77-79
Emiraty Arabskie hotel Jumeirah Beach, Dubaj